MERCEDES-BENZ | S. & W. Automobily

Generální partner

Prodejce vozů Mercedes - Benz


Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162' HLAVNÍ PARTNEŘI


DEUFOL

Jsme globální poskytovatel všestranných obalových řešení. V České republice se zabýváme odvětvím průmyslového balení, logistikou a vývojem IT systémů pro efektivní fungování dodavatelského řetězce. Ve spolupráci s pobočkami Deufol v Belgii a Itálii zajišťujeme také automatizované a propagační balení 

O´NEAL

Distributor značky O´neal pro Českou republiku.

Společnost Ride Hard.


KARLOVY VARY

město Karlovy Vary je dlouholetý partner eventu


PARTNEŘI

GOPRO

Nejlepší sportovní kamery.
Vítěz si jednu odnese!!!


BAUSTAV
Společnost je významnou stavební firmou v Karlovarském kraji. Její hlavní činností je provádění staveb, a to jak nových, tak provádění rozsáhlých rekonstrukcí. Na trhu se společnost orientuje na stavby a rekonstrukce bytových domů, zdravotnických zařízení, zejména nemocnic, správních budov a areálů, hotelů a lázeňských zařízení, občanských staveb a v neposlední řadě i rodinných domků. Při této činnosti společnost upřednostňuje originální řešení, maximální hospodárnost práce, potřebné technologické zajištění, a to vše s použitím ekologicky šetrných technologií. 

DO:PUSY

Jsme tým nadšenců do gastronomie, nevšedních chutí, čerstvých surovin a letní pohody. Nenašli jsme na našem trhu nanuk, jaký děláme my. A proto jsme jej vytvořili. S láskou k přírodě. 

ELEMENTSTORE.cz

Prodejce sportovní obuvy značky FIVETEN

Le Grind

Custum freestyle apparel

Autos

Firma AUTOS se stala v průběhu své více jak 20-ti leté historie jedním z největších distributorů náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla na polském trhu. V prodejní síti zahrnující mimo Polsko i Českou republiku a Slovensko, nabízí cca 40 000 položek na více než 80 prodejních místech.

MERCH 4U

Zabýváme se výrobou merchandisingu, tedy reklamního oblečení a doplňků všeho druhu. Zajistíme vám výrobu triček, mikin, kšiltovek, kulichů, dresů, ponožek, nákrčníků, čelenek a dalších produktů na míru.

Textil odebíráme od ověřených výrobců, kvality jejich výrobků testujeme na svých vlastních kolekcích. Používáme sítotisk, sublimační potisk, digitální potisk, výšivky, nášivky a další výrobní postupy. Spolupracujeme výhradně s českými dílnami, se kterými udržujeme dlouhodobé vztahy.